ZABUDOWY INDUSTRIALNE

Styl industrialny we wnętrzach

Styl industrailny (loftowy) ma swoich wielbicieli, coraz chętniej nawet jeśli nie mamy warunków by zamieszkać w lofcie przemycamy do mieszkań meble i dekoracje loftowe. Styl industrialny jest bardzo uniwersalny i będzie wyglądać pięknie w niemal każdym miejscu. Świetnie sprawdzi się w jadalniach, w sypialni, w salonie, w kuchni, domowym biurze jak i miejscach użyteczności publicznej.

Do produkcji zabudów w stylu loftowym wykorzystujemy bardzo cienkie, minimalistyczne profile aluminiowe i stalowe o wysokości 15mm, 20mm i 30mm. Wszystkie realizacje produkowane są na zamówienie. Wymiary, podział szkleń, zastosowanie zabudowy, rodzaj szkła, kolor lakierowania profili to parametry jakie podlegają pełnej indywidualizacji na etapie projektowania.

Projektowanie na zamówienie

Styl industrialny to duże otwarte przestrzenie, minimalizm w którym króluje m.in. kamień, stal, aluminium oraz cegła. Te często surowe wnętrza wymagają osobnego systemu szklanego, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom wykonamy dla Ciebie ściankę, kabinę prysznicową, lustro czy balustradę która idealnie wpisze się w przestrzeń, którą ma wypełnić.

Bez względu na to czy wnętrze wymaga zastosowania długich konstrukcji czy relatywnie niewielkich, możemy zastosować szkło, które w połączeniu ze stylizowaną konstrukcją zapewni odpowiednie rozwiązanie i design. System loftowy podkreśla to, co w loftach najważniejsze i najbardziej atrakcyjne – wysokość i przestrzeń. Szkło uwydatnia cechy, które są pożądane przez wielbicieli tego typu wnętrz.