OKŁADZINY ŚCIENNE

Okładziny ścienne ze szkła

W nowoczesnych wnętrzach doskonale sprawdzają się rozwiązania oryginalne, które zaskakują ciekawym designem oraz wysoką funkcjonalnością. Jednym z produktów o takich właściwościach są szklane okładziny ścienne do kuchni oraz łazienki. Powstały one jako alternatywa dla klasycznych płytek ceramicznych i z powodzeniem zajęły ich miejsce w oryginalnych projektach oraz aranżacjach. Panele ścienne do kuchni wybierają projektanci oraz architekci, a także osoby prywatne, które chcą w oryginalny sposób zagospodarować przestrzeń między szafkami. Czy w tym produkcie chodzi wyłącznie o walory dekoracyjnie? Zdecydowanie nie bez znaczenia pozostaje fakt, że okładziny ścienne bardzo ławo utrzymać w czystości, ponieważ wystarczy przetrzeć je, aby pozbyć się tłuszczu czy plam.

Szklane okładziny ścienne znajdują szerokie zastosowanie w projektowaniu wnętrz, a zwłaszcza w aranżacji kuchni lub łazienki. Zdobyły wielu zwolenników, którzy wybrali je zamiast tradycyjnej glazury. Ten trend jest zrozumiały – szklane panele ścienne bez trudu dopasujesz do pomieszczeń utrzymanych w różnych stylach i zaprojektujesz je w wymarzony sposób. Jak to możliwe? Dzięki naszym nowoczesnym i zaawansowanym technologiom możemy wykonać okładziny ścienne na zamówienie z wybraną przez Ciebie grafiką lub zdjęciem. Łatwy i szybki montaż, gładka, bezproblemowa w utrzymaniu czystości powierzchnia oraz doskonała wytrzymałość na wilgoć, tłuszcz oraz wysokie temperatury sprawiają, że szklane panele ścienne są idealne do kuchni.

Szklane panele ścienne – elegancja i funkcjonalność

Oferujemy okładziny ścienne w dwóch wersjach:

Lakierowane – wykonywane w wybranym kolorze z palety RAL, co otwiera wiele możliwości w dopasowaniu do stylizacji wnętrza.

Z nadrukiem – możliwość umieszczenia dowolnego zdjęcia lub obrazu, co dodaje indywidualnego charakteru Twojej kuchni. Technika ta pozwala w unikalny sposób dopasować projekt do konkretnej wizji wnętrza.