ŚCIANKI DZIAŁOWE

Szklane ścianki działowe

Duże przestrzenie pomieszczeń biurowych lub obiektów handlowych nie sprzyjają wykonywaniu pracy, wymagającej ciszy i skupienia. W wielkich halach, w galeriach i biurowcach, w których brak indywidualnych pomieszczeń problem może rozwiązać szklana ścianka działowa. Zamówisz ją w naszej firmie na terenie miasta Warszawa. Oferujemy zabudowy szklane o różnych parametrach i stylach wykończenia, dzięki czemu konstrukcję można dopasować do charakteru pomieszczenia.

ściany szklane Warszawa
ściany szklane
ścianki biurowe
zabudowy szklane warszawa

Szklane ścianki działowe sposobem na intymność i kontrolę

Pomieszczenia socjalne, gabinet pracownika obsługi klienta, stanowisko kasowe to miejsca, które powinny zapewniać intymność podczas wykonywania zadań wymagających ciszy i spokoju. Ścianki działowe szklane zagwarantują przestrzeń osobistą, a jednocześnie nie ograniczą kontaktu z otoczeniem.

Wybierając szklane ścianki działowe do swojego biura, sprawisz, że nikt postronny nie podsłucha Twojej rozmowy z pracownikiem lub klientem. Dzięki przejrzystej strukturze zachowasz kontrolę nad tym, co dzieje się na sali. Jednocześnie ścianki szklane biurowe to odpowiednia doza prywatności i niezbędnego do pracy spokoju, Ściany szklane to doskonała alternatywa dla klasycznych przepierzeń. Przede wszystkim, dlatego, że są niezwykle funkcjonalne i wszechstronne, a jednocześnie skuteczne – szczególnie w środowisku biurowym. Zabudowy szklane to idealny sposób na wydzielenie stref w obrębie dużej przestrzeni użytkowej, w której ważne jest funkcjonalne zagospodarowanie wnętrza. Ścianki szklane działowe są coraz chętniej montowane w niewielkich biurowcach, gdyż nie zajmują dużo miejsca, a dodatkowo wyróżniają się wyjątkowymi walorami estetycznymi. Szkło wbrew pozorom jest materiałem trwałym, odpornym na uszkodzenia, a ponadto łatwym w utrzymaniu, dlatego zabudowy szklane idealnie sprawdzą się w obiektach publicznych.

Ścianki szklane biurowe – łatwa aranżacja biura

Ścianki szklane świetnie sprawdzają się przede wszystkim w pomieszczeniach biurowych, ponieważ umożliwiają ich swobodną aranżację. Ich montaż nie jest wymagający, a w razie potrzeby mogą być usunięte lub przesunięte. Jednocześnie ścianki szklane biurowe są bardzo użyteczne – przepuszczają światło, dzieląc jednocześnie przestrzeń na mniejsze pomieszczenia i zapewniając pracownikom niezbędną intymność. Co więcej, mogą być uzupełnione o rolety lub żaluzje, które dają dodatkowe możliwości wydzielania wnętrz. Niesamowita wszechstronność sprawia również, że ścianki biurowe doskonale nadają się do podziału zarówno bardzo dużych, jak i znacznie mniejszych przestrzeni.

Ściany szklane i ich zalety

Szklane ścianki działowe w przeciwieństwie do murowanych mają znacznie więcej zalet. Do tych najważniejszych zaliczysz:

możliwość szybkiego postawienia i demontażu w już gotowych budynkach.

wrażenie dużej przestrzeni wnętrza pomimo podziału na boksy.

wyciszenie strefy bezpośredniej pracy.

możliwość zamknięcia pomieszczenia.

nieograniczony dostęp światła dziennego przez szklane ściany.

kontakt wzrokowy z każdym miejscem sali ogólnej.

Szklana ścianka działowa jest też zawsze estetyczna, bo wraz z upływem czasu nie starzeje się, nie wymaga remontu i malowania, a do utrzymania czystości wystarczy jej mycie. Zabudowy szklane idealnie sprawdzą się w przypadku wydzielenia pomieszczenia dla kadry kierowniczej, dzięki czemu szefostwo może mieć ciągły wgląd w to, co dzieje się w firmie. Ścianki szklane działowe to rozwiązanie wyjątkowo eleganckie i niewymagające dodatkowych dekoracji, gdyż już same w sobie stanowią element ozdobny w nowoczesnych wnętrzach. Ścianki biurowe tego typu idealnie komponują się ze współczesną architekturą i pozwalają tworzyć biura, które są równie funkcjonalne co designerskie.