Szklane drzwi przesuwne

Szkło to materiał wyjątkowo elegancki, a w połączeniu z metalowymi okuciami stanowi idealne podkreślenie aranżacji nowoczesnych wnętrz o wysokim standardzie. Drzwi szklane przesuwne doskonale uzupełnią wystrój pomieszczenia biurowego zwłaszcza w połączeniu ze szklanymi ścianami. Nasza firma wykona je do konkretnego wnętrza.

Drzwi szklane do biura, sali konferencyjnej i jadalni

Drzwi szklane w nowoczesnych wnętrzach mogą mieć bardzo szerokie zastosowanie. Dzięki możliwości wykorzystania szkła przejrzystego i mlecznego możesz je umieścić zarówno w pomieszczeniach ogólnego dostępu, jak i wstawić szklane drzwi do łazienki, gdzie wymagana jest większa intymność. Drzwi szklane przesuwne, jedno i dwuskrzydłowe będą idealnym uzupełnieniem sali konferencyjnej, zapewniając intymność wnętrza, a jednocześnie nie ograniczając integralnego charakteru z firmą.

Wykorzystane w hali biurowej drzwi szklane do pomieszczenia kierownika nie tylko dodadzą elegancji wnętrzu, ale też widok przełożonego motywująco wpłynie na pracowników.

Modne i nowoczesne szklane drzwi do łazienki

Szklane drzwi do łazienki to moda, która zyskuje popularność już od wielu lat. Przesuwne konstrukcje są nie tylko atrakcyjne wizualnie i ciekawie urozmaicają wnętrza, ale też nie zajmują tak wiele miejsca, jak tradycyjne modele wahadłowe.

Mleczne szkło gwarantuje wystarczającą intymność, a przy okazji jest higieniczne i łatwe do utrzymania w czystości. Odwiedź nas w siedzibie na terenie miasta Warszawa i sprawdź osobiście, że szklane drzwi do łazienki do doskonały, wyjątkowo praktyczny i designerski pomysł.


Realizacje

Masz jakieś Pytania?
Zasięgnij porady fachowca - jesteśmy do dyspozycji!

512-958-596
511-514-889