KABINY PRYSZNICOWE

Szklane kabiny prysznicowe na wymiar

Aranżacja łazienki wiąże się z koniecznością podjęcia szeregu decyzji. Jedną z nich jest odwieczny dylemat – wanna czy prysznic? Obecnie wiele osób decyduje się na to drugie rozwiązanie, jednak wybierają kabiny modernistyczne i luksusowe. Szklane kabiny prysznicowe na wymiar podbiły serca architektów oraz projektantów wnętrz, a ukazane w eleganckich stylizacjach zachwyciły także osoby samodzielnie urządzające swoje mieszkania. Dlatego coraz częściej decydują oni, że kabina prysznicowa szklana spełni ich upodobania estetyczne i stanie się eleganckim wyposażeniem łazienki.

W Glassmania podzielamy ten zachwyt. Uważamy, że wykonane ze szkła kabiny prysznicowe na wymiar jak żadne inne doskonale wpisują się w charakter wnętrza, dodając mu elegancji. Są jednak nie tylko piękne. Jak słusznie podkreślają ich użytkownicy, kabiny prysznicowe tego typu są także bardzo funkcjonalne i niezwykle łatwe w utrzymaniu czystości.

kabiny prysznicowe na wymiar
kabina prysznicowa na wymiar
szyba prysznicowa na wymiar
szyba prysznicowa

Cała kabina, drzwi lub szyba prysznicowa na wymiar

W większych łazienkach możesz zdecydować się na wydzielenie oddzielnej strefy kąpielowej poprzez odgrodzenie jej od pozostałej części pomieszczenia szybą. Szyba prysznicowa na wymiar powstaje na indywidualne zamówienie, dlatego bez trudu dopasujesz ją do metrażu oraz założonego projektu. Jeżeli dysponujesz mniejszą powierzchnią zamykane drzwi prysznicowe na wymiar zupełnie oddzielą strefę mokrą od strefy suchej w łazience, zapewniając komfort oraz intymność.

Bez względu na to, jaki projekt powstał w Twojej głowie czy zrodził się w pracowni zatrudnionego przez Ciebie projektanta, nasze kabiny prysznicowe na wymiar idealnie wpasują się w te wizje aranżacyjne, stając się ich punktem centralnym. Jest to możliwe, ponieważ dbamy o każdy detal konstrukcji, aby oddać Ci estetycznie wykonany oraz trwały produkt. I tak oprócz najwyższej jakości szkła do łączenia poszczególnych elementów ze sobą, z podłogą i ścianą używamy neutralnych kolorystycznie elementów oraz eleganckich profili. Dzięki tak spójnej koncepcji produkowane przez nas kabiny prysznicowe typu walk-in stają się niekwestionowanym sercem łazienki.

Kabina prysznicowa na wymiar – zalety

Według nas kabina prysznicowa na wymiar to trafny wybór do łazienek klasycznych i nowoczesnych – wszystkich wnętrz, w których dominuje estetyczny minimalizm. Bez trudu dopasujesz je nawet do niestandardowych, dużych i małych pomieszczeń, wnęk oraz skosów.

Ponadto kabina prysznicowa szklana:

Może występować w wielu rozmiarach, dzięki czemu nie zajmie wiele miejsca lub, wręcz przeciwnie, wydzielisz z jej pomocą oddzielną komfortową strefę kąpielową w swojej łazience.

Może być otwarta lub zamykana (wyposażona w drzwi prysznicowe również na wymiar).

Jest łatwo dostępna dla osób starszych i dzieci, konstrukcja pozbawiona brodzika jest higieniczna i łatwa w utrzymaniu czystości (brak zakamarków, w których gromadzą się zanieczyszczenia).

Kabina prysznicowa na wymiar wykonana ze szkła to obecnie najgorętszy trend wyposażenia łazienek. Wybierz produkt z biologicznego tworzywa i ciesz się trwałym pięknem oraz niezwykłą trwałością. Realizujemy zamówienia z Warszawy i całej Polski.