ŚCIANKI DZIAŁOWE

Szklane ścianki działowe

Duże przestrzenie pomieszczeń biurowych lub obiektów handlowych nie sprzyjają wykonywaniu pracy, wymagającej ciszy i skupienia. W wielkich halach, w galeriach i biurowcach, w których brak indywidualnych pomieszczeń problem może rozwiązać szklana ścianka działowa. Zamówisz ją w naszej firmie na terenie miasta Warszawa. Oferujemy zabudowy szklane o różnych parametrach i stylach wykończenia, dzięki czemu konstrukcję można dopasować do charakteru pomieszczenia.

ściany szklane Warszawa
ściany szklane

Szklane ścianki działowe sposobem na intymność i kontrolę

Pomieszczenia socjalne, gabinet pracownika obsługi klienta, stanowisko kasowe to miejsca, które powinny zapewniać intymność podczas wykonywania zadań wymagających ciszy i spokoju. Ścianki działowe szklane zagwarantują przestrzeń osobistą, a jednocześnie nie ograniczą kontaktu z otoczeniem.

Wybierając szklane ścianki działowe do swojego biura sprawisz, że nikt postronny nie podsłucha Twojej rozmowy z pracownikiem lub klientem. Dzięki przejrzystej strukturze zachowasz kontrolę nad tym, co dzieje się na sali. Ściany szklane to doskonała alternatywa dla klasycznych przepierzeń. Zabudowy szklane to idealny sposób na wydzielenie stref w obrębie dużej przestrzeni użytkowej, w której ważne jest funkcjonalne zagospodarowanie wnętrza. Ścianki szklane działowe są coraz chętniej montowane w niewielkich biurowcach, gdyż nie zajmują dużo miejsca, a dodatkowo wyróżniają się wyjątkowymi walorami estetycznymi. Szkło wbrew pozorom jest materiałem trwałym, odpornym na uszkodzenia, a ponadto łatwym w utrzymaniu, dlatego zabudowy szklane idealnie sprawdzą się w obiektach publicznych.

Ściany szklane i ich zalety

Szklane ścianki działowe w przeciwieństwie do murowanych mają znacznie więcej zalet. Do tych najważniejszych zaliczysz:

Możliwość szybkiego postawienia i demontażu w już gotowych budynkach.

Wrażenie dużej przestrzeni wnętrza pomimo podziału na boksy.

Wyciszenie strefy bezpośredniej pracy.

Możliwość zamknięcia pomieszczenia.

Nieograniczony dostęp światła dziennego przez szklane ściany.

Kontakt wzrokowy z każdym miejscem sali ogólnej.

Szklana ścianka działowa jest też zawsze estetyczna, bo wraz z upływem czasu nie starzeje się, nie wymaga remontu i malowania, a do utrzymania czystości wystarczy jej mycie. Zabudowy szklane idealnie sprawdzą się w przypadku wydzielenia pomieszczenia dla kadry kierowniczej, dzięki czemu szefostwo może mieć ciągły wgląd w to, co dzieje się w firmie. Ścianki szklane działowe to rozwiązanie wyjątkowo eleganckie i niewymagające dodatkowych dekoracji, gdyż już same w sobie stanowią element ozdobny w nowoczesnych wnętrzach.