ŚCIANKI DZIAŁOWE

Szklane ścianki działowe

Duże przestrzenie pomieszczeń biurowych lub obiektów handlowych nie sprzyjają wykonywaniu pracy, wymagającej ciszy i skupienia. W wielkich halach, w galeriach i biurowcach, w których brak indywidualnych pomieszczeń problem może rozwiązać szklana ścianka działowa. Zamówisz ją w naszej firmie na terenie miasta Warszawa.

ściany szklane Warszawa
ściany szklane

Szklane ścianki działowe sposobem na intymność i kontrolę

Pomieszczenia socjalne, gabinet pracownika obsługi klienta, stanowisko kasowe to miejsca, które powinny zapewniać intymność podczas wykonywania zadań wymagających ciszy i spokoju. Ścianki działowe szklane zagwarantują przestrzeń osobistą, a jednocześnie nie ograniczą kontaktu z otoczeniem.

Wybierając szklane ścianki działowe do swojego biura sprawisz, że nikt postronny nie podsłucha Twojej rozmowy z pracownikiem lub klientem. Dzięki przejrzystej strukturze zachowasz kontrolę nad tym, co dzieje się na sali. Ściany szklane to doskonała alternatywa dla klasycznych przepierzeń.

Ściany szklane i ich zalety

Szklane ścianki działowe w przeciwieństwie do murowanych mają znacznie więcej zalet. Do tych najważniejszych zaliczysz:

Możliwość szybkiego postawienia i demontażu w już gotowych budynkach.

Wrażenie dużej przestrzeni wnętrza pomimo podziału na boksy.

Wyciszenie strefy bezpośredniej pracy.

Możliwość zamknięcia pomieszczenia.

Nieograniczony dostęp światła dziennego przez szklane ściany.

Kontakt wzrokowy z każdym miejscem sali ogólnej.

Szklana ścianka działowa jest też zawsze estetyczna, bo wraz z upływem czasu nie starzeje się, nie wymaga remontu i malowania, a do utrzymania czystości wystarczy jej mycie.