DRZWI

Szklane drzwi przesuwne

Szkło to materiał wyjątkowo elegancki, a w połączeniu z metalowymi okuciami stanowi idealne podkreślenie aranżacji nowoczesnych wnętrz o wysokim standardzie. Drzwi szklane przesuwne doskonale uzupełnią wystrój pomieszczenia biurowego zwłaszcza w połączeniu ze szklanymi ścianami. Nie tylko stylowo wyglądają, ale przede wszystkim są bardzo funkcjonalne. W porównaniu do otwieranych uchylnie tradycyjnych skrzydeł drzwiowych nie ingerują w przestrzeń. Dzięki temu sprawdzą się nawet w pomieszczeniach o niewielkim metrażu. Ta cecha sprawia, że równie często mleczne szklane drzwi wybierane są do łazienki.

drzwi szklane Warszawa
drzwi szklane

Drzwi szklane do biura, sali konferencyjnej i jadalni

Drzwi szklane w nowoczesnych wnętrzach mogą mieć bardzo szerokie zastosowanie. Dzięki możliwości wykorzystania szkła przejrzystego i mlecznego możesz je umieścić zarówno w pomieszczeniach ogólnego dostępu, jak również zdecydować się na bardziej nieszablonowe i zaskakujące rozwiązania. W ofercie posiadamy szklane drzwi do łazienki, które dzięki mlecznemu odcieniowi zagwarantują intymność. Możesz wybrać je do domu, lub tak samo, jak drzwi szklane przesuwne, jedno i dwuskrzydłowe będą idealnym uzupełnieniem wnętrz biurowych ulokowanych w Warszawie i innych polskich miastach. Najczęściej drzwi szklane przesuwne spotykane są w salach konferencyjnych – zapewniają prywatność i spokój pracownikom, jednocześnie nie ograniczając integralnego charakteru z firmą.

Pozostałe zalety, jakimi odznaczają się drzwi szklane:

Gwarantują lepsze doświetlenie pomieszczeń oraz korytarzy pozbawionych okien

Tworzą wrażenie otwartości oraz braku barier, co jest szczególnie istotne w komunikacji w pracy.

Są ciekawą alternatywą dla wydzielania stref w pomieszczeniu tradycyjnymi metodami.

Mają walory dekoracyjne.

Są bezpieczne i odporne na codzienną intensywną eksploatację oraz uszkodzenia mechaniczne.

Aby drzwi szklane przesuwne spełniały swoją rolę we wnętrzach powinny być wykonane na wymiar. Nasza firma realizuje nawet niestandardowe zamówienia i dopasowuje elementy wykończeniowe do konkretnych możliwości i ograniczeń architektonicznych.

Wykorzystane w hali biurowej drzwi szklane do pomieszczenia kierownika nie tylko dodadzą elegancji wnętrzu, ale też widok przełożonego motywująco wpłynie na pracowników.