LUSTRA

Lustra na wymiar

Lustra na wymiar mogą pełnić w domu nie tylko funkcję użytkową, ale też stanowią ciekawy, element dekoracyjny. Wykonane w odpowiednich kształtach, zaopatrzone w stylową lub nowoczesną oprawę, wstawione w światło drzwi szafy całkowicie zmieniają wygląd wnętrza. Lustra na zamówienie kupisz w naszej firmie na terenie miasta Warszawa.

lustra na wymiar Warszawa
lustra na zamówienie Warszawa
lustra na zamówienie
lustra Warszawa

Lustra na wymiar – do garderoby I do łazienki

Zaletą luster jest optyczne powiększanie wnętrza szczególnie, jeśli umieścisz je w parze po obu stronach pomieszczenia. Wybierając w naszej firmie lustra na wymiar możesz je idealnie dopasować tak, aby tworzyły unikalny efekt optyczny. Podaj nam wymiary, a przytniemy szklane tafle idealne według wskazówek.

Nie musisz już tracić czasu na poszukiwanie gotowego produktu, ani ryzykować samodzielnego przycinania. Lustra na zamówienie wykonujemy według Twoich wskazówek, dzięki czemu idealnie dopasujesz je do przeznaczonego im miejsca.

Lustra na zamówienie – dowolne kolory I parametry

Lustro z jednej strony ma zapewnić komfort jego użytkownikom, dlatego nie powinno być zbyt małe do przeglądania się. Szczególnie ważne są w przedpokojach i w garderobach, gdzie ocenie poddajemy wygląd całej sylwetki. Oferowane przez naszą firmę lustra na wymiar to idealne rozwiązanie wszystkich problemów.

Lustra na zamówienie oferujemy w różnych wybarwieniach:

Srebrnym (standardowym).

Odbarwionym (opti-white).

Brązowym.

Grafitowym.

Posiadamy także lustra w drewnianych i aluminiowych ramach oraz wykończone szlifem o różnej szerokości.